Ingatlan tanácsadó

Pozíció csoport:

Pozíció leírása:

LEGYEN ÖN IS SIKEREINK RÉSZESE!

Magyarország legmegbízhatóbb, folyamatosan fejlődő, országos  ingatlanközvetítő hálózata, 15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén.

Jelen pályázati kiírása Nyugat-Balatoni Otthon Centrum irodák kibővült tevékenysége miatt indokolt, mely terület országos hálózaton belül is kiemelkedő eredményeket produkál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez tapasztalat, képesítés nem szükséges.

2020-ban az Otthon Centrum,a szakma elsajátításához szükséges képzéseket és szakmai felkészülést biztosítja.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Külföldi munkatapasztalat, vendéglátó és pedagógus háttér. Mi fiatalokat és idősebbeket is egyaránt szívesen látunk.

Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság.

Főbb feladatok, munkák:

Ingatlanközvetítés, mely a 21.században tulajdonképpen emberekkel(az ügyfeleinkkel) való kapcsolattartást, figyelmet jelent. Eladókkal vevőkkel találkozunk munkánk során, emellett adminisztrációs tevékenységünk van az ingatlanok kezelésével.

Amit kínálunk:

#Igazi, élő csapathoz tartozás
#Kimagasló jövedelem: az ingatlanközvetítés ma már a 10 legjobban kereső szakma közé tartozik
#Szabad, kreatív munkavégzés
#Országos hálózat hatékonysága és lendülete
#Ember közeli képzések
#Személyre szabott mentori támogatás
#Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Nyugat-Balatoni régió:
#Balaton Északi part
#Balaton Déli part
#Keszthely és környéke
#Hévíz és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük küldje el jelentkezését a balaton@oc.hu email címre vagy hívja régió vezetőnket:

Pálfi László/+36 70 4540-490/

Információ az irodáról:

"Balaton, én csodás tengerem, vonz hozzád különös delej, sodorjon bárhová az élet, hozzád újra s újra visszatérek. " (részlet: Balaton, L. Horváth Zsuzsa verse)

OTTHON CENTRUM: A BALATONI RÉGIÓ VEZETŐ INGATLANKÖZVETÍTŐJE!
Minden évben cégünk, az Otthon Centrum értékesíti a legtöbb ingatlant a Balatonon!

Irodánk az elmúlt években Magyarország piacvezető, országos ingatlanközvetítő hálózatán belül a következő díjakat nyerte el:

  • Legkiválóbb vidéki iroda díj 5 alkalommal
  • Az országos hálózat TOP 3 legeredményesebb irodájának egyike
  • A legtöbb kiemelt megbízást kötő és értékesítő(!) iroda
  • A legtöbb balatoni ingatlant értékesítő ingatlanközvetítő
  • Az ingatlan.com leglátogatottabb balatoni és vidéki oldala
  • Nem dohányzó és családbarát iroda
  • Kiváló közösség

Örülünk, hogy megtiszteli oldalunkat látogatásával, tekintse meg kínálatunkat, nem fog csalódni!

Üdvözlettel: A KESZTHELYI OTTHON CENTRUM IRODA SZÜLETETT OTTHONTEREMTŐI

Csatlakozzon az Otthon Centrum csapatához!

Az Otthon Centrum Magyarország legelismertebb ingatlanközvetítő franchise hálózata, amely több mint 10 éves működése során felhalmozott tapasztalatával kiemelkedően hatékonyan segíti az ingatlanpiacon az eladókat és a vevőket. Eddigi működésünk során több mint 6 millió, ingatlanra érdeklődő telefonhívást kaptunk. Weboldalunkon több mint 16 millió látogatást regisztráltunk az elmúlt években. A piacon az egyik legnagyobb adatbázisunkban jelenleg 50.000 regisztrált kereső található. Hálózatunk nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség „Az Év Ingatlanforgalmazója” díját, és az ingatlanközvetítő hálózatok között egyedüliként 8 éve folyamatosan kiérdemeljük a Superbrands, 2010-től pedig minden évben a Magyar Brands címet. Az „Innováció az ingatlanközvetítésben” díj mellett megkaptuk az „Év Franchise Hálózata” és az „Év Innovatív Hálózata” elismeréseket is. Nemzetközi elismerésben is részesült az Otthon Centrum: 2014-ben franchise partnerünk II. helyezett lett a „Best Franchisee of the World” versenyen.