Angolul beszélő ingatlan tanácsadó

Pozíció csoport:

Ingatlan tanácsadó

Pozíció leírása:

Szeretne egy jó csapathoz tartozni, ahol a "szürke hétköznapok" egyáltalán nem szürkék? Szeretne olyan irodában dolgozni, ahová szívesen menne be még hétfő reggel is? Szeretne végre anyagilag független lenni? Akkor ajánlok Önnek egy lehetőséget!

Amit nyújtunk:

  • Új és érdekes szakma elsajátítása
  • Kötetlen munkaidő, teljesítményarányos jövedelem
  • Kiváló csapatban való munkavégzés
  • Szorgalommal nagy sikerek elérése
  • Folyamatos továbbképzés
  • Flottakedvezményes előfizetés használata
  • Hozzáférés az országos adatbázishoz, ahol az információ a legnagyobb tőke

Amit elvárunk:

  • Nyitottságot, vidámságot
  • Szorgalmat, problémamegoldó képességet
  • Önbizalmat, jó kommunikációs készséget
  • Kreatív gondolkodásmódot

Munkakör, feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, rögzítése az adatbázisban
  • Ingatlanok kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, bemutatók leszervezése
  • Áralkuban való részvétel, szerződés leegyeztetése
  • Birtokbaadási folyamat levezénylése

Információ az irodáról:

Az Otthon Centrum 15 éves fennállása óta a hazai ingatlanpiac egyik vezető szereplője.
A cég, a fő profilját jelentő ingatlanközvetítésen túl, sokéves tapasztalattal rendelkezik hitelközvetítés, befektetési- és ingatlanfejlesztési tanácsadás terén is.

A hálózat fennállása óta 8-szor nyerte el a MAISZ év Ingatlanforgalmazója díját, továbbá 8 éve folyamatosan megkapja a Superbrands címet, illetve 2010-től szintén minden évben a Magyar Brands címet is.

Egy pár szóban rólunk:

Exkluzív, kutyabarát irodánkban szeretettel várjuk ingatlan eladáson és vásárláson gondolkodó ügyfeleinket egyaránt. Díjmentes szaktanácsadást és felmérést nyújtunk, legyen szó akár álmai lakásának megtalálásáról vagy szeretett otthonának eladásáról.

Fontos számunkra, hogy Ön a lehető legjobb kiszolgálásban részesüljön.
Munkatársaink a hét minden napján szolgálatára állnak. A célunk, hogy sikeres üzleteket hozzunk létre, ahol mindkét fél elégedetten távozik és továbbadja jó hírünket.

A magyar nyelven kívül beszélünk még angolul, németül és szerbül is.

Hitel:

Tapasztalt kollégánk nagy szakértelemmel, díjtalanul segíti önt eligazodni a banki termékek labirintusában, hogy megtalálhassa az Önnek legmegfelelőbb hitel lehetőséget.

Csatlakozzon az Otthon Centrum csapatához!

Az Otthon Centrum Magyarország legelismertebb ingatlanközvetítő franchise hálózata, amely több mint 10 éves működése során felhalmozott tapasztalatával kiemelkedően hatékonyan segíti az ingatlanpiacon az eladókat és a vevőket. Eddigi működésünk során több mint 6 millió, ingatlanra érdeklődő telefonhívást kaptunk. Weboldalunkon több mint 16 millió látogatást regisztráltunk az elmúlt években. A piacon az egyik legnagyobb adatbázisunkban jelenleg 50.000 regisztrált kereső található. Hálózatunk nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség „Az Év Ingatlanforgalmazója” díját, és az ingatlanközvetítő hálózatok között egyedüliként 8 éve folyamatosan kiérdemeljük a Superbrands, 2010-től pedig minden évben a Magyar Brands címet. Az „Innováció az ingatlanközvetítésben” díj mellett megkaptuk az „Év Franchise Hálózata” és az „Év Innovatív Hálózata” elismeréseket is. Nemzetközi elismerésben is részesült az Otthon Centrum: 2014-ben franchise partnerünk II. helyezett lett a „Best Franchisee of the World” versenyen.