Próbáld ki magad az ingatlanszakmában!

Pozíció csoport:

Ingatlan tanácsadó

Pozíció leírása:

Újbuda egyik legkedveltebb részén megnyílt új irodánkba keresünk munkatársat ingatlan szaktanácsadói pozícióba. Amennyiben úgy érzed illik rád a leírás, várjuk jelentkezésed.

Panorama irodai kep

Leendő feladataid:

- Az ingatlanközvetítői szakma elsajátítása,
- eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések kötése,
- ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
- vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,
- közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében,
- értékesítési folyamat adminisztrálása.

Amit ajánlunk:

- Új, modern, magas színvonalú irodai környezet és infrastruktúra,
- teljesítményarányos jutalékrendszer sok-sok támogatással,
- előrelépési és fejlődési lehetőség az OC karrier rendszerében,
- magas szintű képzési rendszer és mentori támogatás,
- professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer,
- széleskörű marketingtámogatás,
- rugalmasan alakítható munkaidő,
- passzív jövedelemszerzési lehetőség az ajánlási rendszerünkön keresztül,
- profi hitelezési és pénzügyi közvetítői háttér,
- ügyfélközpontú gondolkodás és komplex, magas színvonalú ügyfélkiszolgálás,
- a vezetés részéről több, mint 20 éves értékesítési tapasztalat,
- pörgős, vidám, laza, fiatalos és segítőkész csapat, ami téged vár.

Amit várunk Tőled:

- Legyen legalább középfokú végzettséged!
- Légy megbízható, tudj és szeress önállóan dolgozni!
- Gondolkozz célokban, tervezz hosszútávon!
- Légy ambiciózus, pozitív, nyitott személyiség!
- Szeress az emberekkel kommunikálni!
- Legyél jó csapatjátékos!

Ezeken kívül előny, de nem feltétel:

- Nyelvtudás,
- felsőfokú végzettség,
- értékesítői tapasztalat,
- ingatlanközvetítői végzettség.

Ha gondolkodtál valaha hasonlóban,akkor itt a megfelelő idő!
Jelentkezésedet / önéletrajzodat a benefitline@oc.hu címen várjuk.

Információ az irodáról:

Várjuk Önt Újbuda egyik legkedveltebb részén, a Móricz Zsigmond körtér mögött a Bicskei utca 7. szám alatti, új színfoltot jelentő, modern irodánkban!

Csapatunk tagjai Újbuda területének specialistái, a legteljesebb felkészültséggel állnak a leendő lakásvásárlók és eladók rendelkezésére. Szakszerű tájékoztatással és maximálisan ügyfélközpontú gondolkodással segítjük Önt élete egyik meghatározó döntésének meghozatalában, tervei megvalósításában.

Kollégáink nem csak döntései meghozatalában támogatják, hanem hasznos ötletekkel is ellátják, illetve végig is kísérik Önt a lakásvásárlás és értékesítés teljes folyamatán.
Hitel Centerünk szakértői több mint 20 éves tapasztalattal állnak a rendelkezésére, bármilyen hitellel, állami támogatással, CSOK-kal kapcsolatos kérdése, igénye merülne fel.

Olyan magas színvonalú és komplex szolgáltatáscsomagot nyújtunk Önnek az ingatlan megtalálásán, vagy értékesítésén túlmenően, mint:

  • érték meghatározás, tulajdoni lap és energetikai tanúsítvány beszerzés,
  • díjmentes és bank-független hitelügyintézés és biztosítási tanácsadás,
  • illeték, és adózási-kérdésekben tájékoztatás,
  • jogi tanácsadás és ügyvédi segítség a szerződéskötésnél,
  • igény esetén átalakítási, felújítási, lakberendezési tanácsadás.

Reméljük, hamarosan Önt is elégedett ügyfeleink között köszönthetjük!

Csatlakozzon az Otthon Centrum csapatához!

Az Otthon Centrum Magyarország legelismertebb ingatlanközvetítő franchise hálózata, amely több mint 10 éves működése során felhalmozott tapasztalatával kiemelkedően hatékonyan segíti az ingatlanpiacon az eladókat és a vevőket. Eddigi működésünk során több mint 6 millió, ingatlanra érdeklődő telefonhívást kaptunk. Weboldalunkon több mint 16 millió látogatást regisztráltunk az elmúlt években. A piacon az egyik legnagyobb adatbázisunkban jelenleg 50.000 regisztrált kereső található. Hálózatunk nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség „Az Év Ingatlanforgalmazója” díját, és az ingatlanközvetítő hálózatok között egyedüliként 8 éve folyamatosan kiérdemeljük a Superbrands, 2010-től pedig minden évben a Magyar Brands címet. Az „Innováció az ingatlanközvetítésben” díj mellett megkaptuk az „Év Franchise Hálózata” és az „Év Innovatív Hálózata” elismeréseket is. Nemzetközi elismerésben is részesült az Otthon Centrum: 2014-ben franchise partnerünk II. helyezett lett a „Best Franchisee of the World” versenyen.